Contacteză un partener Daikin pentru soluția perfectă de încălzire

Pentru a identifica care este soluția de încălzire potrivită nevoilor tale, intră în legătură cu unul dintre Partenerii Daikin din lista de mai jos!

Vei primi consultanță de specialitate pre-vânzare și servicii complete post-vânzare, precum instalare, punere în funcțiune, mentenanță și intervenție pe perioada garanției. Te incurajăm să consulți lista de mai jos și să contactezi unul dintre Partenerii noștri aflați în apropierea ta. Vei primi tot suportul de care ai nevoie pentru noul tău sistem de încălzire Daikin!

Parteneri și Centre Service autorizate - Centrala Termică Daikin

Pentru a descărca lista în format pdf - click aici.

Județ Localitatea Firma Telefon E-mail Adresa
Alba Alba-Iulia Sevco Instalații 0727.515.405 sevcoinstalatii@yahoo.com Bulevardul Ferdinand I, Nr. 66
Bacău Bacău EuroBrand 0744.906.511 eurobrand2001@gmail.com Strada Nufărului Nr. 9
Bacău Bacău C&D Therm Instalații 0730.594.076 office@cdtherm.ro Calea Moldovei Nr. 128
Bacău Onești Servoterm 0722.520.660 servoterm@gmail.com Strada Redului Nr. 3
Bihor Oradea Ergocon 0742.606.945 bogdan.ionașcu@ergocon.ro Șoseaua Borșului Nr. 69 , Sântion
Brașov Brașov Kronstadt Energii Regenerabile 0268.416.900 anda.serban@kenerg.ro Strada Doctor Victor Babeș Nr.29
Brașov Brașov Triserv Instal 0745.130.746 triserv.instal@yahoo.com Strada Zizinului Nr. 111
București  București IVP Instalații 021.253.04.88 office@ivp.ro Bulevardul Ferdinand Nr. 120, bloc O11
București București Arena Instalațiilor 021.420.00.45 office@arenainstalatiilor.ro Strada Sergent Nuțu Ion Nr. 8-10
București București LPV Service Consult 021.330.62.00 comercial@lpv.ro Șoseaua Alexandriei Nr. 197
București București Ekoinstal Serv 0726.802.707 office@ekoinstal.ro Bulevardul 1 Mai Nr. 43, Comuna Berceni
București București Prompt Service 021.260.06.00 vreaudaikin@prompt-service.ro Calea Giulești Nr. 142
București București Margas Instal 0727.958.167 office@margas.ro Strada Vlădeasa Nr. 13B
București București Asalt 0720.817.738 office@rosolar-shop.ro Strada Pădurarilor Nr. 20
București București Calor 0726.001.122 andrei.ioneci@calor.ro Strada Progresului Nr.30-40
București București Climatico Line 0314.327.070 contact@climatico.ro Șoseaua Electronicii Nr.46
București București Avi Compact 021.322.62.28 office@avicompact.ro Strada Aristide Pascal Nr.27
București București Amber Technologies 0745.201.010 office@amber.ro Șoseaua Pipera Nr. 44
Călărași Călărași Total 90 0723.645.200 total90srl@yahoo.com Strada Rahova Nr.261
Cluj Cluj-Napoca Dennver Comimpex 0728.872.186 instalatii.campului69@dennver.ro Strada Câmpului Nr.69
Cluj Cluj-Napoca Conexinstal

0264.354.949

0733.034.000

office@conexinstal.ro Strada Tecuci Nr.24
Cluj Cluj-Napoca Pleiada Construct 0728.298.112 pleiadaconstructinstal@gmail.com Strada Cosașilor Nr.43
Cluj Cluj-Napoca Napoca Instal 0745.883.540 office@napocainstal.ro Strada Codrului Nr.71
Cluj Cluj-Napoca Energosistem 0720.600.121 office@energosistem.ro Calea Dezmirului Nr.8
Cluj Cluj-Napoca Instal Expert 0731.250.872 anca.mic@instal-expert.ro Strada Plevnei Nr.19
Constanța Constanța DDS Services Group

0722.462.279

0241.619.619

office@dds-constanța.ro Bulevardul Mamaia 70, bloc 1, parter
Constanța Constanța Termo Top 0722.506.070 emil@termotop.ro Strada Constantin Bobescu Nr.19, Sp. Com. 3
Constanța Constanța Aercondiționat CTA 0317.111.222 aerconditionatcta@gmail.com Strada Unirii Nr. 70
Constanța Constanța AlmaClima 0724.230.212 ionut@almaclima.ro Strada Atelierelor Nr.37
Constanța Constanța Cris Vent 0767.611.788 crisvent.srl@gmail.com Bulevardul Aurel Vlaicu Nr. 17-19
Constanța Constanța Ideal Standard Constanța 0741.206.218 ofertare@idealstandaard.ro Șoseaua Industrială Nr.6
Galați Galați Bamen Services 0336.802.200 ionutnegrea@bamen.eu Bulevardul George Coșbuc Nr.223A
Galați Galați Clima Brands 0755.073.840 doruxxx2009@yahoo.com Strada Stelei nr.31
Giurgiu București Amber Technologies 021.310.10.10 office@amber.ro Șoseaua Pipera Nr. 44
Hunedoara Hunedoara Tin Lavir 0254.22.94.00 climatizare@tinlavir.ro Strada Depozitelor Nr.1
Iași Iași High Tech H.V.A.C. 0232.272.700 office@climatizareonline.ro Șoseaua Păcurari Nr. 139
Iași Iași Clima Therm Center 0232.272.700 office@climatherm.ro Șoseaua Păcurari Nr.139
Iași Iași Singleton 0742.924.461 office@singleton.ro Bulevardul Dacia Nr.33, loc Dc3, et. 3, ap.10
Iași Iași Tom Instal 0745.980.678 chirosprestserv@gmail.com Strada Mănăstirii Nr. 11B
Iași Iași Vasco Tehnic Solutions 0745.634.915 office@vasco-iasi.ro Strada ioan Vodă cel Viteaz Nr.1 parter, camera 4, scara A, ap.1, Miroslava
Iași Iași AT3 Concept 0740.391.117 andi.andrei@me.com Strada Tătăranu Nr.4, Hîrlău
Iași Iași Cazane Centrale 0770.951.511 office@cazanecentrale.ro Strada Bazei Nr.11B, ap.6, Valea Adâncă
Iași Iași Conran 0742.199.358 conraniasi@yahoo.com Strada Smârdan Nr.58
Iași Iași Bautech Ind 0742.675.750 liviu_chino@yahoo.com Șoseaua Păcurari Nr. 13, bloc 541
Iași Iași Eliosterm 0746.024.237 eliosterm@yahoo.com Strada Podu de Piatră Nr. 5
Iași Iași Ratioterm 0736.301.175 dragos.baban@ratioterm.ro Strada Bae Ionescu Nr. 2
Maramureș Baia Mare Rebel RCF Serv 0740.084.825 rebelrcfserv@gmail.com Strada George Enescu Nr.6
Maramureș Baia Mare Nagelin Service 0745.257.218 office@nagelin.ro Strada Romană Nr.10
Maramureș Baia Mare Service Tot 0731.804.080 office@service-tot.ro Strada Victoriei Nr.59A
Mureș Târgu Mureș G-M Internațional Instalații 0265.211.339 office@g-m.ro Strada Gheorghe Doja Nr.76A
Mureș Târgu Mureș Seiv Instal 0735.865.393 contact@seivinstal.ro Strada Libertății Nr.134
Neamț Piatra Neamț Dolinex

0233.229.099

0721.406.371

office@dolinex.ro Strada Dimitrie Leonida Nr. 111
Neamț Piatra Neamț Euroheat 0233.222.666 euroheat.nt@gmail.com Strada Bistriței Nr.4
Neamț Roman Kadata Prest 0728.115.115 kadataprest@gmail.com Bulevardul Unirii Nr.2, bloc 2, parter
Olt Slatina Instal-Grup 0249.411.303 instal.grup@yahoo.com Strada Unirii Nr.2B
Prahova Ploiești Dymko Tehnologies 0733.871.511 office@dymko.ro Strada Neagoe Basarab Nr.11
Prahova București Amber Technologies 021.310.10.10 office@amber.ro Șoseaua Pipra Nr.44
Satu Mare Satu Mare Ratioterm 0725.998.341 gabriel.silaghi@ratioterm.ro Strada Careiului Nr.36
Satu Mare Satu Mare Eskimo

0261.765.838

0728.159.600

eskimo_sm@yahoo.com Strada Amatului Nr.36
Sibiu Sibiu Total Plus 0720.826.648 office@totalplus.ro Strada Frezorilor Nr.5
Suceava Suceava Inter-conti Com 0230/526.797 office@inter-conti.com Calea Unirii Nr.24
Timiș Timișoara Tin Lavir 0744.636.434 climatizare@tinlavir.ro Calea Aradului Nr.25
Timiș Timișoara IT Air Print 0741.029.029 office@air-mag.ro Strada Constantin Brâncoveanu Nr. 52A
Timiș Timișoara Ratioterm 0739.836.215 paul.maranescu@ratioterm.ro Strada Mareșal Constantin Prezan Nr. 132
Timiș Timișoara Redring 0256.208.950 office@redring.o Strada Telegrafului Nr. 95A
Timiș Timișoara Alexa Total Instal 0722.333.544 alexatotalinstal@gmail.com Strada Ciprian Porumbescu Nr.20
Sălaj  Zalău Polinstall Design 0744.639.356 eugencovaciu@yahoo.com Strada Tudor Vlaadimirescu Nr.22
Vaslui Vaslui Ventclima 0749.993.393 ventclima_is@yahoo.com Strada Narciselor Nr.1

Parteneri autorizați - Pompa de căldură Daikin

Pentru a descărca lista în format pdf - click aici.

Județ Localitatea Firma Telefon E-mail Adresa
Alba Alba-Iulia Ratioterm 0737.577.660 office.albaiulia@ratioterm.ro Bulevardul Republicii Nr. 40
Bihor Oradea Clima Center 0770.151.416 climacenter@live.com Strada Clujului Nr 226
Bihor Oradea Ergocon 0749.207.960 contact@ergocon.ro Șoseaua Borșului Nr. 69
București București Amber Technologies 021.310.10.10 office@amber.ro Șoseaua Pipera Nr. 44
București  București Bueno Tech 0755.054.410 office@buenotech.ro Strada Heliade Între Vii Nr. 8, corp C11
București București Climatico Line 031.423.70.70 contact@climatico.ro Șoseaua Electronicii Nr. 46
București București Hausenergy 0720.440.220 hausenergy@gmail.com Calea Bucureștilor Nr. 155
București București Margas Instal 0727.958.167 office@margas.ro Strada Vlădeasa Nr. 13B
Cluj Cluj-Napoca Conexinstal

026.435.49.49

0733.034.000

office@conexinstal.ro Strada Tecuci Nr. 24
Cluj Cluj-Napoca Energosistem 0720.600.121 office@energosistem.ro Calea Dezmirului Nr. 8
Cluj Cluj-Napoca Hausenergy 0720.440.220 hausenergy@gmail.com Strada Corneliu Coposu Nr. 169
Cluj Cluj-Napoca Ratioterm 0731.844.763 andras.szabo@ratioterm.ro Strada Corneliu Coposu Nr. 152
Dolj Craiova Tehnopro Clima 0763.692.163 tehnoproclima@gmail.com Strada Caracal Nr. 170A
Dolj Craiova Torn HVAC Solutions 037.109.70.16 office@hvac-solutions.ro Bulevardul Carol I Nr. 73
Giurgiu București Amber Technologies 021.310.10.10 office@amber.ro Șoseaua Pipera Nr. 44
Hunedoara Deva Tin Lavir 025.422.94.00 climatizare@tinlavir.ro Strada Depozitelor Nr. 1
Iași Iași Clima Therm Center 023.227.27.00 office@climatherm.ro Șoseaua Păcurari Nr. 139
Iași Iași Ratioterm 0736.301.175 dragos.baban@ratioterm.ro Strada Nae Ionescu Nr. 2
Prahova București Amber Technologies 021.310.10.10 office@amber.ro Șoseaua Pipera Nr. 44
Satu Mare Satu Mare Ratioterm 026.177.02.24 office@ratioterm.ro Strada Careiului Nr. 164
Sibiu Sibiu Total Plus 026.923.05.00 office@totalplus.ro Strada Frezorilor Nr.5
Timiș Timișoara Ciupirominstal 0769.289.016 ciupirom@yahoo.com Strada Cebza Nr. 58
Timiș Timișoara Hausenergy 0720.440.220 hausenergy@gmail.com Piața Sarmizegetusa Nr. 8 et. 1, 5
Timiș Timișoara IT Air Print 0741.029.029 office@air-mag.ro Strada Constantin Brâncoveanu Nr. 52A
Timiș Timișoara Ratioterm 0739.836.215 paul.maranescu@ratioterm.ro Strada Mareșal Contantin Prezan Nr. 132
Timiș Timișoara Redring 025.620.89.50 office@redring.ro Strada Telegrafului Nr. 95A
Timiș Timișoara Tin Lavir 0744.636.434 climatizare@tinlavir.ro Calea Aradului Nr. 25
Vaslui Vaslui Disclima 0742.471.414 claudiu_pd@yahoo.com Strada Alexandru cel Bun, bloc 187, scara B