Skip to main content

Parteneri Service - Centrala termică Daikin

Parteneri Service - Centrale termice Daikin

Parteneri autorizați ISCIR și certificați de către Daikin pentru punerea în funcţiune şi efectuarea intervenţiilor de service, inclusiv Verificarea Tehnică Periodică (VTP) obligatorie pentru centrala ta.

Oraş Nume firmă Telefon contact E-mail
Alba Iulia Sevcoinstalatii  0258.832.121 sevcoinstalatii@yahoo.com
Arad Termocontrol 0735.155.135 service@termocontrol.ro
Arad Quick Termo Service  0722.567.086 vanzari@termoroinstal.ro
Arad Instal Impex 0742.030.393 silviu.galea@instalimpex.ro
Bacau  IZOINSTAL SRL 0234.511.000 0747.469.118 izoinstall@yahoo.com
Bacau  ROMTEXO SRL 0744.549.478 romtexo@yahoo.com
Baia Mare Nagelin 0741.901.530 office@nagelinservice.ro
Bistrita SC Central Stef SRL 0755.861.510 office@centralstef.ro
Botoşani El Santermo  0231.581.465 0732.159.649 elsantermo@gmail.com
Brasov Kronstadt Instalatii Service 0744.548.732 office@kinstal.ro
Brasov A Servicii Termo  0368.441.261 service@astbrasov
Bucuresti HEIZWERK CONSULT 0311.020.403 heizwerk.consult@gmail.com
Bucuresti FUTURE LINE INSTAL 0212.011.114 dispecerat@fli.ro
Bucuresti Insaterm Total 0212.528.495 service@insaterm.ro
Bucuresti Margas 0727.958.167 office@margas.ro
Bucuresti Polyservice Expert 0314.355.702 marius@experterm.ro
Bucuresti Romgrup Instal Construct 0747.275.058 service@romgrup-instal.ro
Bucuresti SKY Electric Services 0726.714.005 serban@skyservices.ro
Bucuresti Kessel Service SRL 0748.113.786 info@kesselservice.ro
Buzau Climaterm Business 0238.719.419 climatermdesign@yahoo.com
Buzau Tehno 0745.344.872 termotehnica@tehnobuzau.ro
Chisoda AIRMEC INSTAL 0256.293.168 service@airmecinstal.ro
Cluj Elitinstal 0720.600.183 elitinstal@yahoo.com
Cluj Napoca Conexinstal 0264.354.949 service@conexinstal.ro
Constanta Control Service SRL 0241.512.061 0755.063.040 ofice@control-service.ro
Constanta DDS Services 0241.619.619 office@dds-constanta.ro
Craiova CSC GROUP 0773.791.207 cscgroup.stefan@gmail.com
Drobeta Turnu Severin DALCIV CONSULTING 2007 0754.626.215 dalciv.consulting2017@gmail.com
Galati Primo 0748.880.420 serv@pri.ro
Iasi Clima Therm Center  0232.272.700 service@climatherm.ro
Iasi BDG Service 0746.200.002 office@bdgservice.ro
Medias Technotech PD Group 0749.032.595 did_trans@yahoo.com 
Moara Mica Instant Calor Services 0754.668.677 instantcalor@gmail.com 
Neamt Steel Term Serv 0744.550.567 colobaneamarius@yahoo.com
Negresti Oas ITS GROUP 0747.113.304 service@its-group.ro
Odobesti Termodoctor 0745.079.519 termodoctor@gmail.com
Onesti 1 SERV RDS THERMO - Onesti 0748.156.996 1servrds@gmail.com
Onesti AS GAZ SERIVICII COMPLETE 0770.971.058 bcc.cristin@gmail.com
Oradea Kluner SRL 0785.467.825 service@kluner.ro
Orastie Cristal Proiect 1010 0254.247.790 0751.060.664 service@cristal1010.ro
Petrosani Expert Service Termoclima 0729.898.989 contact@termo-clima.ro
Pitesti Promo Montinstal 0248.217.500 promo.mont@gmail.com
Ploiesti EOS Corporation  0344.261.551 0729.235.103 danieltarcau@eoscorporation.ro
Popesti- Leordeni SOF INSTAL PROIECT 0314.315.156 0773.314.583 service@sofinstal.ro | florin@sofinstal.ro
Resita Hidro Electro Warm Service 0774.493.117 callcenter.hewservice19@gmail.com
Ramnicu Vlacea Rotest Serv 0728.286.211 rotest_serv@yahoo.com
Satu Mare Ratioterm 0720.777.219 0261.770.224 tehnic@ratioterm.ro
Sibiu Total Plus 0728.535.355 0728.535.353 office@totalplus.ro
Sibiu Termo San Service 0269.224.152 termosanservice_sibiu@yahoo.com
Slatina INSTAL-GRUP 0371.172.702 instalgrup1@yahoo.com
Suceava Navia 0742.078.078 naviafalticeni@gmail.com
Suceava  Instalatii montaj proiectare gaz srl 0744.881.486 remusluca@yahoo.com 
Targoviste TERMOHIDROSANITARE 0727.829.232 office@termohidrosanitare.ro
Targu Jiu TEHNOINSTAL 0253.225.528 tehnoinstal@yahoo.com
Targu Mures Instaldi 0265.210.502 instaldi@yahoo.com
Timisoara Alexa Instal  Service 0729.099.129 0729.099.139 alexa.dispecerat@gmail.com
Turnu Magurele TMG Conprest 0763.687.890 tmg.conprest@yahoo.com
Vaslui Alex Daro Serv 0745.220.961 alexdaroserv@gmail.com

Află mai multe detalii

Ai nevoie de suport?

Vrei să iei legătura cu noi?

Află mai multe detalii

Ai nevoie de suport?

Vrei să iei legătura cu noi?

Află mai multe detalii

Ai nevoie de suport?

Vrei să iei legătura cu noi?